Satılık - Müstakil ev 240 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria
440 000 €
1833 €/m²
Property 3510 photo 1
Property 3510 photo 2
Property 3510 photo 3
Property 3510 photo 4
Property 3510 photo 5
Property 3510 photo 6
Property 3510 photo 7
Property 3510 photo 8
Property 3510 photo 9
Property 3510 photo 10
Property 3510 photo 11
Property 3510 photo 12
Property 3510 photo 13
Property 3510 photo 14
Property 3510 photo 15
Property 3510 photo 16
Property 3510 photo 17
Property 3510 photo 18
Property 3510 photo 19
Property 3510 photo 20
Property 3510 photo 21
Property 3510 photo 22
Property 3510 photo 23
Property 3510 photo 24
Property 3510 photo 25

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 2010
  • Plaj: песчано-галечный
  • Oda sayısı: 4: зала, гостиная с кухней, 3 спальных комнат, санузел (душ), 2 санузла(ванная)
  • Diğer olanaklar: проводки для отопления, сигнализация
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 200 m
  • Havaalanına uzaklık: 110 km

Açıklama

Pieria’da satılık 240 metrekare 2 katlı müstakil ev. zemin kat salon, bir mutfak, bir banyo mevcuttur. 1. kat 2 yatak odası, salon, bir banyo mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
400 000 € 1666 €/m²
  • Nesne kodu 50855
  • Metrekare 240 m²
  • Rooms 5
Satılık
400 000 € 2222 €/m²
  • Nesne kodu 50950
  • Metrekare 180 m²
  • Rooms 3
Satılık
430 000 € 2457 €/m²
  • Nesne kodu 33004
  • Metrekare 175 m²
  • Rooms 7
Satılık
430 000 € 828 €/m²
  • Nesne kodu 45292
  • Metrekare 519 m²
  • Rooms 9
Satılık
400 000 € 1562 €/m²
  • Nesne kodu 54624
  • Metrekare 256 m²
  • Rooms 4
Satılık
480 000 € 1290 €/m²
  • Nesne kodu 42730
  • Metrekare 372 m²
  • Rooms 7
Satılık
440 000 € 4583 €/m²
  • Nesne kodu 56664
  • Metrekare 96 m²
  • Rooms 4
Satılık
430 000 € 1343 €/m²
  • Nesne kodu 57758
  • Metrekare 320 m²
  • Rooms 6
Satılık
430 000 € 1033 €/m²
  • Nesne kodu 58945
  • Metrekare 416 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği