270 000 €
3214 €/m²
Property 66127 photo 1
Property 66127 photo 2
Property 66127 photo 3
Property 66127 photo 4
Property 66127 photo 5
Property 66127 photo 6
Property 66127 photo 7
Property 66127 photo 8
Property 66127 photo 9
Property 66127 photo 10
Property 66127 photo 11

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 2027
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: ısıtma pompası
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 650 m

Açıklama

Kavala’da satılık 84 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet, bir kiler mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca ortak havuz, güneş enerjisi, klima, otopark, bahçe, çim, asansör, garaj, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Kavala’nın Perigiali bölgesinde, denize sadece 600 metre mesafede, konforu, yüksek inşaat kalitesini ve özel yaşam hissini bir araya getiren modern ve seçkin bir konut projesi hayata geçirilmektedir.

Proje, 2.500 m² arsa üzerine inşa edilmekte olup toplam 24 modern daireden oluşmaktadır. Projenin 2027 yılının sonunda tamamlanması planlanmaktadır. Geniş açık alanlar, ferah ortak kullanım alanları ve modern estetik anlayışıyla tasarlanan proje, modern bir resort yaşam deneyimi sunmaktadır.

Ortak kullanım alanlarında etkileyici bir yüzme havuzu, peyzaj düzenlemeli yeşil alanlar, pergolalar ve şezlonglu dinlenme alanları yer alacaktır. Ayrıca çatı katında, açık atmosferi ve keyifli ortamıyla dikkat çeken özel bir roof garden oluşturulacaktır. Siteye giriş, uzaktan kumandalı özel giriş kapısı üzerinden sağlanacak olup, sakinlere güvenlik ve konfor sunacaktır.

Binada asansör bulunacak olup, her daireye özel depo alanı ve otomatik garaj kapılı kapalı otoparkta yer tahsis edilecektir. Yapı kalitesi ve enerji verimliliğine özel önem verilmiş olup; PVC doğramalar, çift camlı enerji verimli pencereler, sıcak su için güneş enerjisi sistemi ve yıl boyunca verimli ısıtma-soğutma sağlayan fan coil bağlantılı ısı pompası sistemi kullanılacaktır.

Modern ve özenle planlanmış bu proje, hem yaşam hem de yatırım amacıyla mükemmel bir seçenek sunmaktadır. Ayrıca daireler, minimum metrekare şartı olmaksızın, 250.000 € yatırım ile Golden Visa başvurusu için gerekli kriterleri karşılamaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
250 000 € 2976 €/m²
  • Nesne kodu 61904
  • Metrekare 84 m²
  • Rooms 3
Satılık
245 000 € 2987 €/m²
  • Nesne kodu 61912
  • Metrekare 82 m²
  • Rooms 3
Satılık
270 000 € 3214 €/m²
  • Nesne kodu 61997
  • Metrekare 84 m²
  • Rooms 3
Önerilen Satılık
242 000 € 4481 €/m²
  • Nesne kodu 65097
  • Metrekare 54 m²
  • Rooms 2
Satılık
260 000 € 4905 €/m²
  • Nesne kodu 66095
  • Metrekare 53 m²
  • Rooms 2
Önerilen Satılık
250 000 € 4237 €/m²
  • Nesne kodu 66101
  • Metrekare 59 m²
  • Rooms 2
Satılık
250 000 € 4166 €/m²
  • Nesne kodu 66104
  • Metrekare 60 m²
  • Rooms 2
Satılık
255 000 € 4322 €/m²
  • Nesne kodu 66107
  • Metrekare 59 m²
  • Rooms 2
Satılık
265 000 € 3897 €/m²
  • Nesne kodu 66126
  • Metrekare 68 m²
  • Rooms 3
Önerilen Satılık
270 000 € 3214 €/m²
  • Nesne kodu 66127
  • Metrekare 84 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği