242 000 €
4481 €/m²
Property 65097 photo 1
Property 65097 photo 2
Property 65097 photo 3
Property 65097 photo 4
Property 65097 photo 5
Property 65097 photo 6
Property 65097 photo 7
Property 65097 photo 8

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Yapım Yılı: 2026
  • Oda sayısı: 2
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 10 m

Hizmetler

  • Parking
  • Access
  • Çift cam

Açıklama

Kavala’da satılık 54 metrekare daire. Daire 2. katta bulunur, 2. kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca otopark, bulunmaktadır. Asansörsüz bina.

Kavala’nın en ayrıcalıklı ve hızla gelişen sahil bölgelerinden birinde, denizin hemen kıyısında konumlanan benzersiz bir konut kompleksi sunulmaktadır. Mülk, denize yalnızca birkaç metre mesafede yer almakta olup Ege Denizi’ne kesintisiz ve panoramik manzaralar sunmakta, doğal çevreyi günlük yaşamın ayrılmaz bir parçası hâline getirmektedir. Bölgedeki plaj, yüksek su kalitesi ve çevresel standartları garanti eden Mavi Bayrak sertifikasına sahiptir ve bu durum lokasyonun seçkinliğini daha da artırmaktadır.

Denize sıfır konumuna rağmen, kompleks Kavala şehir merkezine yalnızca beş dakikalık sürüş mesafesindedir. Bu nadir kombinasyon, sakinlerine şehrin altyapısına, hizmetlerine ve sosyal yaşamına kolay erişim sağlarken, aynı zamanda birinci sahil hattının sunduğu huzur ve mahremiyeti korumaktadır.

Bölge, yeni imar planı kapsamında yer alması ve artan yatırım ilgisi sayesinde Kavala’nın en umut vadeden gelişim alanlarından biri olarak öne çıkmaktadır. Bu alan, denize bu denli doğrudan erişimi olan tek mülk olup modern mimariyi, doğal güzelliği ve uzun vadeli yatırım değerini bir arada sunmaktadır. Hem kişisel kullanım hem de yatırım amaçlı olarak ideal, nadir bulunan bir sahil mülkü edinme fırsatıdır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
320 000 € 2253 €/m²
  • Nesne kodu 60518
  • Metrekare 142 m²
  • Rooms 4
Satılık
335 000 € 3130 €/m²
  • Nesne kodu 61900
  • Metrekare 107 m²
  • Rooms 4
Satılık
250 000 € 2976 €/m²
  • Nesne kodu 61904
  • Metrekare 84 m²
  • Rooms 3
Satılık
245 000 € 2987 €/m²
  • Nesne kodu 61912
  • Metrekare 82 m²
  • Rooms 3
Satılık
270 000 € 3214 €/m²
  • Nesne kodu 61997
  • Metrekare 84 m²
  • Rooms 3
Satılık
290 000 € 3452 €/m²
  • Nesne kodu 62022
  • Metrekare 84 m²
  • Rooms 3
Satılık
285 000 € 3475 €/m²
  • Nesne kodu 62024
  • Metrekare 82 m²
  • Rooms 3
Satılık
242 000 € 4481 €/m²
  • Nesne kodu 65095
  • Metrekare 54 m²
  • Rooms 2
Önerilen Satılık
242 000 € 4481 €/m²
  • Nesne kodu 65097
  • Metrekare 54 m²
  • Rooms 2
Önerilen Satılık
250 000 € 4237 €/m²
  • Nesne kodu 66101
  • Metrekare 59 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği