250 000 €
4167 €/m²
Property 66104 photo 1
Property 66104 photo 2
Property 66104 photo 3
Property 66104 photo 4
Property 66104 photo 5
Property 66104 photo 6
Property 66104 photo 7
Property 66104 photo 8
Property 66104 photo 9
Property 66104 photo 10
Property 66104 photo 11
Property 66104 photo 12
Property 66104 photo 13

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 2027
  • Oda sayısı: 2
  • Isıtma: ısıtma pompası
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 650 m

Açıklama

Kavala’da satılık 60 metrekare daire. Daire zemin katta bulunur, zemin kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca ortak havuz, güneş enerjisi, klima, otopark, bahçe, çim, asansör, garaj, ısıtma, kiler bulunmaktadır. Gayrimenkulde çatı bahçesi vardır.

Kavala’nın Perigiali bölgesinde, denize sadece 600 metre mesafede, konforu, yüksek inşaat kalitesini ve özel yaşam hissini bir araya getiren modern ve seçkin bir konut projesi hayata geçirilmektedir.

Proje, 2.500 m² arsa üzerine inşa edilmekte olup toplam 24 modern daireden oluşmaktadır. Projenin 2027 yılının sonunda tamamlanması planlanmaktadır. Geniş açık alanlar, ferah ortak kullanım alanları ve modern estetik anlayışıyla tasarlanan proje, modern bir resort yaşam deneyimi sunmaktadır.

Ortak kullanım alanlarında etkileyici bir yüzme havuzu, peyzaj düzenlemeli yeşil alanlar, pergolalar ve şezlonglu dinlenme alanları yer alacaktır. Ayrıca çatı katında, açık atmosferi ve keyifli ortamıyla dikkat çeken özel bir roof garden oluşturulacaktır. Siteye giriş, uzaktan kumandalı özel giriş kapısı üzerinden sağlanacak olup, sakinlere güvenlik ve konfor sunacaktır.

Binada asansör bulunacak olup, her daireye özel depo alanı ve otomatik garaj kapılı kapalı otoparkta yer tahsis edilecektir. Yapı kalitesi ve enerji verimliliğine özel önem verilmiş olup; PVC doğramalar, çift camlı enerji verimli pencereler, sıcak su için güneş enerjisi sistemi ve yıl boyunca verimli ısıtma-soğutma sağlayan fan coil bağlantılı ısı pompası sistemi kullanılacaktır.

Modern ve özenle planlanmış bu proje, hem yaşam hem de yatırım amacıyla mükemmel bir seçenek sunmaktadır. Ayrıca daireler, minimum metrekare şartı olmaksızın, 250.000 € yatırım ile Golden Visa başvurusu için gerekli kriterleri karşılamaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
320 000 € 2253 €/m²
  • Nesne kodu 60518
  • Metrekare 142 m²
  • Rooms 4
Satılık
240 000 € 1548 €/m²
  • Nesne kodu 61218
  • Metrekare 155 m²
  • Rooms 4
Satılık
335 000 € 3130 €/m²
  • Nesne kodu 61900
  • Metrekare 107 m²
  • Rooms 4
Satılık
230 000 € 2705 €/m²
  • Nesne kodu 61903
  • Metrekare 85 m²
  • Rooms 3
Satılık
250 000 € 2976 €/m²
  • Nesne kodu 61904
  • Metrekare 84 m²
  • Rooms 3
Satılık
245 000 € 2987 €/m²
  • Nesne kodu 61912
  • Metrekare 82 m²
  • Rooms 3
Satılık
270 000 € 3214 €/m²
  • Nesne kodu 61997
  • Metrekare 84 m²
  • Rooms 3
Satılık
290 000 € 3452 €/m²
  • Nesne kodu 62022
  • Metrekare 84 m²
  • Rooms 3
Satılık
285 000 € 3475 €/m²
  • Nesne kodu 62024
  • Metrekare 82 m²
  • Rooms 3
Satılık
315 000 € 3841 €/m²
  • Nesne kodu 62083
  • Metrekare 82 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği