260 000 €
4906 €/m²
Property 66095 photo 1
Property 66095 photo 2
Property 66095 photo 3
Property 66095 photo 4
Property 66095 photo 5
Property 66095 photo 6
Property 66095 photo 7
Property 66095 photo 8
Property 66095 photo 9
Property 66095 photo 10
Property 66095 photo 11
Property 66095 photo 12

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 2027
  • Oda sayısı: 2
  • Isıtma: ısıtma pompası
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 650 m

Açıklama

Kavala’da satılık 53 metrekare daire. Daire zemin katta bulunur, zemin kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca ortak havuz, güneş enerjisi, klima, bahçe, çim, asansör, garaj, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Kavala’nın Perigiali bölgesinde, denize sadece 600 metre mesafede, konforu, yüksek inşaat kalitesini ve özel yaşam hissini bir araya getiren modern ve seçkin bir konut projesi hayata geçirilmektedir.

Proje, 2.500 m² arsa üzerine inşa edilmekte olup toplam 24 modern daireden oluşmaktadır. Projenin 2027 yılının sonunda tamamlanması planlanmaktadır. Geniş açık alanlar, ferah ortak kullanım alanları ve modern estetik anlayışıyla tasarlanan proje, modern bir resort yaşam deneyimi sunmaktadır.

Ortak kullanım alanlarında etkileyici bir yüzme havuzu, peyzaj düzenlemeli yeşil alanlar, pergolalar ve şezlonglu dinlenme alanları yer alacaktır. Ayrıca çatı katında, açık atmosferi ve keyifli ortamıyla dikkat çeken özel bir roof garden oluşturulacaktır. Siteye giriş, uzaktan kumandalı özel giriş kapısı üzerinden sağlanacak olup, sakinlere güvenlik ve konfor sunacaktır.

Binada asansör bulunacak olup, her daireye özel depo alanı ve otomatik garaj kapılı kapalı otoparkta yer tahsis edilecektir. Yapı kalitesi ve enerji verimliliğine özel önem verilmiş olup; PVC doğramalar, çift camlı enerji verimli pencereler, sıcak su için güneş enerjisi sistemi ve yıl boyunca verimli ısıtma-soğutma sağlayan fan coil bağlantılı ısı pompası sistemi kullanılacaktır.

Modern ve özenle planlanmış bu proje, hem yaşam hem de yatırım amacıyla mükemmel bir seçenek sunmaktadır. Ayrıca daireler, minimum metrekare şartı olmaksızın, 250.000 € yatırım ile Golden Visa başvurusu için gerekli kriterleri karşılamaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
320 000 € 2253 €/m²
  • Nesne kodu 60518
  • Metrekare 142 m²
  • Rooms 4
Satılık
335 000 € 3130 €/m²
  • Nesne kodu 61900
  • Metrekare 107 m²
  • Rooms 4
Satılık
290 000 € 3452 €/m²
  • Nesne kodu 62022
  • Metrekare 84 m²
  • Rooms 3
Satılık
285 000 € 3475 €/m²
  • Nesne kodu 62024
  • Metrekare 82 m²
  • Rooms 3
Satılık
315 000 € 3841 €/m²
  • Nesne kodu 62083
  • Metrekare 82 m²
  • Rooms 3
Satılık
286 000 € 4400 €/m²
  • Nesne kodu 65065
  • Metrekare 65 m²
  • Rooms 2
Satılık
334 000 € 4394 €/m²
  • Nesne kodu 65067
  • Metrekare 76 m²
  • Rooms 3
Satılık
273 000 € 4403 €/m²
  • Nesne kodu 65068
  • Metrekare 62 m²
  • Rooms 2
Satılık
348 000 € 4405 €/m²
  • Nesne kodu 65094
  • Metrekare 79 m²
  • Rooms 3
Önerilen Satılık
260 000 € 4905 €/m²
  • Nesne kodu 66095
  • Metrekare 53 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği