260 000 €
60 €/m²
Property 66120 photo 1
Property 66120 photo 2
Property 66120 photo 3
Property 66120 photo 4
Property 66120 photo 5

Ayrıntılar

Açıklama

Satılık Arsa 4325 metrekare Selanik çevresinde. Şehir planının dışındadır . Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
350 000 € 58 €/m²
  • Nesne kodu 34661
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
340 000 € 210 €/m²
  • Nesne kodu 49633
  • Metrekare 1612 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
230 000 € 333 €/m²
  • Nesne kodu 13993
  • Metrekare 690 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
230 000 € 382 €/m²
  • Nesne kodu 19475
  • Metrekare 601 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
385 000 € 275 €/m²
  • Nesne kodu 19479
  • Metrekare 1400 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
300 000 € 71 €/m²
  • Nesne kodu 59573
  • Metrekare 4182 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
350 000 € 368 €/m²
  • Nesne kodu 59576
  • Metrekare 949 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
220 000 € 37 €/m²
  • Nesne kodu 60722
  • Metrekare 5850 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
280 000 € 43 €/m²
  • Nesne kodu 31686
  • Metrekare 6400 m²
  • Denize uzaklık 12500 m
Satılık
240 000 € 400 €/m²
  • Nesne kodu 8666
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 13200 m

Bülten aboneliği