315 000 €
5727 €/m²
Property 64830 photo 1
Property 64830 photo 2
Property 64830 photo 3
Property 64830 photo 4
Property 64830 photo 5
Property 64830 photo 6
Property 64830 photo 7
Property 64830 photo 8
Property 64830 photo 9
Property 64830 photo 10
Property 64830 photo 11
Property 64830 photo 12
Property 64830 photo 13
Property 64830 photo 14
Property 64830 photo 15
Property 64830 photo 16
Property 64830 photo 17

Ayrıntılar

  • Kat: zemin kat
  • Yapım Yılı: 1970
  • Yenileme yılı: 2025
  • Oda sayısı: 2
  • Isıtma: elektrikli
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 630 m
  • Havaalanına uzaklık: 27 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Çift cam

Açıklama

Atina’da satılık 55 metrekare daire. Daire zemin katta bulunur, zemin kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, bahçe, asansör, ısıtma, alarm sistemi, bulunmaktadır.

--------------------------------------------

Kato Glyfada’nın merkezinde, denize sadece 500 metre mesafede bulunan bu tamamen yenilenmiş ve mobilyalı 55 m² zemin kat dairesi, modern ve konforlu bir yaşam sunmaktadır. 850 m²’lik bir arsa üzerinde yer alan mülk, hem mahremiyet hem de kolay erişim imkânı sağlar.

Daire Planı

2025 yılında tamamen yenilenen daire şu alanlardan oluşmaktadır:

  • 15 m² verandaya açılan, aydınlık ve geniş oturma odası
  • Pencereli ve modern tasarımlı mutfak
  • Gömme dolaplı yatak odası
  • Duşakabinli ve kaliteli seramiklerle donatılmış banyo

• Alarm sistemi
  • Düşük aidat (15€)

Daire aydınlık, köşe konumlu ve çapraz hava akışına sahip olup bakımlı bahçeye erişim sunar. Güneybatı cepheli olduğu için gün boyu güneş alır.

Konum Avantajları

  • Denize 0,5 km
  • Glyfada çarşısına yürüme mesafesi
  • Okullar, üniversiteler ve toplu taşıma araçlarına çok yakın
  • Konut, yatırım veya profesyonel kullanım için uygun
  • Evcil hayvan kabul edilir

Athen Rivierası’nın en prestijli bölgelerinden birinde kaçırılmayacak bir fırsat.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
315 000 € 5727 €/m²
  • Nesne kodu 64830
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 2
Satılık
300 000 € 6666 €/m²
  • Nesne kodu 64940
  • Metrekare 45 m²
  • Rooms 2
Satılık
315 000 € 7000 €/m²
  • Nesne kodu 64942
  • Metrekare 45 m²
  • Rooms 2
Satılık
270 000 € 2700 €/m²
  • Nesne kodu 65007
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 3
Satılık
280 000 € 4307 €/m²
  • Nesne kodu 65009
  • Metrekare 65 m²
  • Rooms 3
Satılık
280 000 € 2666 €/m²
  • Nesne kodu 65010
  • Metrekare 105 m²
  • Rooms 3
Satılık
280 000 € 3333 €/m²
  • Nesne kodu 65031
  • Metrekare 84 m²
  • Rooms 4
Satılık
275 000 € 3437 €/m²
  • Nesne kodu 65069
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 3
Satılık
320 000 € 295 000 € 2458 €/m²
  • Nesne kodu 65107
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 4
Satılık
285 000 € 4014 €/m²
  • Nesne kodu 65118
  • Metrekare 71 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği