360 000 €
3600 €/m²
Property 66063 photo 1
Property 66063 photo 2
Property 66063 photo 3
Property 66063 photo 4
Property 66063 photo 5
Property 66063 photo 6
Property 66063 photo 7
Property 66063 photo 8
Property 66063 photo 9
Property 66063 photo 10
Property 66063 photo 11

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1995
  • Yenileme yılı: 2026
  • Oda sayısı: 4
  • Isıtma: elektrikli
  • Energy Class: A
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 15700 m
  • Havaalanına uzaklık: 32 km

Hizmetler

  • Parking
  • Çift cam

Açıklama

Atina’da satılık 100 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat 3 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo, bir tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir orman manzarasına sahiptir..Ayrıca güneş enerjisi, klima, otopark, bulunmaktadır.

-----------------------------------------------------------------------

Marousi’de Satılık Tamamen Yenilenmiş 100 m² Daire – Syngrou Parkı Yakınında

Marousi’nin en yeşil ve prestijli bölgelerinden birinde, Syngrou Parkı’nın hemen yanında bulunan bu aydınlık köşe daire satışa sunulmaktadır. 100 m² büyüklüğündeki daire 1. katta yer almakta olup, 2026 yılında tamamen yenilenmiş ve modern tasarım ile yüksek kaliteli özelliklerle donatılmıştır.

Daire Özellikleri

  • Alan: 100 m²
  • Kat: 1.
  • Yatak odası: 2
  • Banyo: 1
  • WC: 1
  • Açık plan salon ve mutfak
  • Açık manzaralı ve bol doğal ışıklı geniş balkonlar
  • Köşe ve ön cephe daire
  • Enerji sınıfı: A
  • Yapım yılı: 1995
  • Yenileme yılı: 2026

Ek Özellikler

  • Çelik güvenlik kapısı
  • Alarm sistemi
  • Isı yalıtımlı alüminyum doğramalar
  • Sineklikler
  • Güneş enerjili su ısıtıcısı
  • Klima
  • Isı pompası ve fan-coil sistemi ile bağımsız ısıtma
  • Radyatör altyapısı hazır
  • Seramik zemin
  • Açık otopark
  • Evcil hayvan kabul edilir

Konum

Daire; yeşil alanlara, toplu taşımaya, okullara ve alışveriş noktalarına yakın, yüksek yaşam kalitesi sunan mükemmel bir konumda bulunmaktadır.

Mesafeler:

  • Denize 15,7 km
  • Atina Uluslararası Havalimanı’na 32 km

Konum

Benzer öğeler

Satılık
435 000 € 5723 €/m²
  • Nesne kodu 64893
  • Metrekare 76 m²
  • Rooms 3
Satılık
300 000 € 6666 €/m²
  • Nesne kodu 64940
  • Metrekare 45 m²
  • Rooms 2
Satılık
315 000 € 7000 €/m²
  • Nesne kodu 64942
  • Metrekare 45 m²
  • Rooms 2
Satılık
340 000 € 3333 €/m²
  • Nesne kodu 65001
  • Metrekare 102 m²
  • Rooms 3
Satılık
400 000 € 3278 €/m²
  • Nesne kodu 65026
  • Metrekare 122 m²
  • Rooms 4
Satılık
395 000 € 4438 €/m²
  • Nesne kodu 65047
  • Metrekare 89 m²
  • Rooms 3
Satılık
350 000 € 4268 €/m²
  • Nesne kodu 65048
  • Metrekare 82 m²
  • Rooms 3
Satılık
320 000 € 295 000 € 2458 €/m²
  • Nesne kodu 65107
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 4
Satılık
426 000 € 3276 €/m²
  • Nesne kodu 65119
  • Metrekare 130 m²
  • Rooms 4
Satılık
290 000 € 3411 €/m²
  • Nesne kodu 65145
  • Metrekare 85 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği