380 000 €
3762 €/m²
Property 65793 photo 1
Property 65793 photo 2
Property 65793 photo 3
Property 65793 photo 4
Property 65793 photo 5
Property 65793 photo 6
Property 65793 photo 7
Property 65793 photo 8
Property 65793 photo 9
Property 65793 photo 10
Property 65793 photo 11
Property 65793 photo 12
Property 65793 photo 13
Property 65793 photo 14
Property 65793 photo 15
Property 65793 photo 16
Property 65793 photo 17

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1975
  • Yenileme yılı: 2000
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: mazot
  • Energy Class: B
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 100 m
  • Havaalanına uzaklık: 36 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Çift cam

Açıklama

Atina’da satılık 101 metrekare daire. Daire 4. katta bulunur, 4. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir yemek odası, bir banyo, bir tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe taraftadır Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca klima, tente, asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

-----------------------------------------------------------------------------------------

Palaio Faliro’nun Mpatis bölgesinde, seçkin bir konumda yer alan 101 m² büyüklüğünde aydınlık ve kullanışlı bir daire satışa sunulmaktadır. Daire, 1975 yapımı bakımlı bir binanın 4. katında bulunmaktadır.

Bu mülk, şehir yaşamının konforunu denize yakınlıkla mükemmel şekilde birleştirir. Sadece 100 metre mesafede denize bulunması, yüksek yaşam kalitesi ve huzur sunar. Ayrıca Atina Uluslararası Havalimanı’na yaklaşık 36 km uzaklıktadır.

• Alüminyum doğramalar
  • Elektrikli ev aletleri ile tam donanımlı

Hem yaşam hem de yatırım için ideal bir seçenek olup, denize, alışveriş noktalarına ve toplu taşımaya yakın, yüksek talep gören bir bölgede yer almaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
388 500 € 3407 €/m²
  • Nesne kodu 5287
  • Metrekare 114 m²
  • Rooms 4
Satılık
380 000 € 2992 €/m²
  • Nesne kodu 6082
  • Metrekare 127 m²
  • Rooms 6
Satılık
360 000 € 3000 €/m²
  • Nesne kodu 12056
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 4
Satılık
365 000 € 4147 €/m²
  • Nesne kodu 12804
  • Metrekare 88 m²
  • Rooms 3
Satılık
340 000 € 3333 €/m²
  • Nesne kodu 65001
  • Metrekare 102 m²
  • Rooms 3
Satılık
320 000 € 295 000 € 2458 €/m²
  • Nesne kodu 65107
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 4
Satılık
320 000 € 3265 €/m²
  • Nesne kodu 65250
  • Metrekare 98 m²
  • Rooms 3
Satılık
320 000 € 3333 €/m²
  • Nesne kodu 65252
  • Metrekare 96 m²
  • Rooms 4
Satılık
335 000 € 4785 €/m²
  • Nesne kodu 65297
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3
Satılık
320 000 € 4266 €/m²
  • Nesne kodu 65385
  • Metrekare 75 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği