200 000 €
56 €/m²
Property 65710 photo 1
Property 65710 photo 2
Property 65710 photo 3
Property 65710 photo 4
Property 65710 photo 5
Property 65710 photo 6
Property 65710 photo 7
Property 65710 photo 8
Property 65710 photo 9
Property 65710 photo 10
Property 65710 photo 11
Property 65710 photo 12
Property 65710 photo 13
Property 65710 photo 14
Property 65710 photo 15
Property 65710 photo 16
Property 65710 photo 17
Property 65710 photo 18

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1000 m
  • Havaalanına uzaklık: 40 km

Açıklama

Satılık Arsa 3533 metrekare Korfu’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 400 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
170 000 € 161 €/m²
  • Nesne kodu 31738
  • Metrekare 1054 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 63174
  • Metrekare 1100 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
170 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 45987
  • Metrekare 3136 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
185 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 23625
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
180 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 51486
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 2900 m
Satılık
280 000 € 208 €/m²
  • Nesne kodu 48270
  • Metrekare 1342 m²
  • Denize uzaklık 3200 m
Satılık
220 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 57121
  • Metrekare 8500 m²
  • Denize uzaklık 3700 m
Satılık
250 000 € 97 €/m²
  • Nesne kodu 56546
  • Metrekare 2569 m²
  • Denize uzaklık 2900 m
Satılık
175 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 26760
  • Metrekare 2306 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
240 000 € 180 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 31267
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 2200 m

Bülten aboneliği