230 000 €
4107 €/m²
Property 65197 photo 1
Property 65197 photo 2
Property 65197 photo 3
Property 65197 photo 4
Property 65197 photo 5
Property 65197 photo 6
Property 65197 photo 7
Property 65197 photo 8
Property 65197 photo 9
Property 65197 photo 10
Property 65197 photo 11
Property 65197 photo 12
Property 65197 photo 13
Property 65197 photo 14
Property 65197 photo 15

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1940
  • Yenileme yılı: 2021
  • Oda sayısı: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 250 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 2 km

Hizmetler

  • Depo

Açıklama

Korfu’da satılık 56 metrekare daire. Daire zemin katta bulunur, zemin kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet, bir kiler mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca klima, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
250 000 € 3472 €/m²
  • Nesne kodu 57507
  • Metrekare 72 m²
  • Rooms 3
Satılık
200 000 € 1428 €/m²
  • Nesne kodu 44580
  • Metrekare 140 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
270 000 € 3857 €/m²
  • Nesne kodu 40353
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 54725
  • Metrekare 116 m²
  • Rooms 4
Satılık
325 000 € 2407 €/m²
  • Nesne kodu 8151
  • Metrekare 135 m²
  • Rooms 4
Satılık
220 000 € 2222 €/m²
  • Nesne kodu 65298
  • Metrekare 99 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
260 000 € 4333 €/m²
  • Nesne kodu 64915
  • Metrekare 60 m²
  • Rooms 3
Satılık
210 000 € 4285 €/m²
  • Nesne kodu 65201
  • Metrekare 49 m²
  • Rooms 3
Satılık
260 000 € 5777 €/m²
  • Nesne kodu 63780
  • Metrekare 45 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği