260 000 €
5778 €/m²
Property 63780 photo 1
Property 63780 photo 2
Property 63780 photo 3
Property 63780 photo 4
Property 63780 photo 5
Property 63780 photo 6
Property 63780 photo 7
Property 63780 photo 8
Property 63780 photo 9
Property 63780 photo 10
Property 63780 photo 11
Property 63780 photo 12
Property 63780 photo 13
Property 63780 photo 14
Property 63780 photo 15
Property 63780 photo 16
Property 63780 photo 17
Property 63780 photo 18
Property 63780 photo 19
Property 63780 photo 20
Property 63780 photo 21
Property 63780 photo 22
Property 63780 photo 23

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1900
  • Yenileme yılı: 2015
  • Oda sayısı: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 320 m
  • Havaalanına uzaklık: 3 km

Açıklama

Korfu’da satılık 45 metrekare daire. Daire 4. katta bulunur, 4. kat bir yatak odası, salon, bir mutfak, bir banyo mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir.. Asansörsüz bina.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
230 000 € 2211 €/m²
  • Nesne kodu 65885
  • Metrekare 104 m²
  • Rooms 3
Satılık
330 000 € 2142 €/m²
  • Nesne kodu 63914
  • Metrekare 154 m²
  • Rooms 5
Satılık
220 000 € 2222 €/m²
  • Nesne kodu 65298
  • Metrekare 99 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
260 000 € 4333 €/m²
  • Nesne kodu 64915
  • Metrekare 60 m²
  • Rooms 3
Satılık
250 000 € 2717 €/m²
  • Nesne kodu 62800
  • Metrekare 92 m²
  • Rooms 3
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 54725
  • Metrekare 116 m²
  • Rooms 4
Satılık
235 000 € 4196 €/m²
  • Nesne kodu 61176
  • Metrekare 56 m²
  • Rooms 2
Satılık
240 000 € 4000 €/m²
  • Nesne kodu 64660
  • Metrekare 60 m²
  • Rooms 3
Satılık
250 000 € 3472 €/m²
  • Nesne kodu 57507
  • Metrekare 72 m²
  • Rooms 3
Satılık
210 000 € 4285 €/m²
  • Nesne kodu 65201
  • Metrekare 49 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği