950 000 €
7252 €/m²
Property 64741 photo 1
Property 64741 photo 2
Property 64741 photo 3
Property 64741 photo 4
Property 64741 photo 5
Property 64741 photo 6
Property 64741 photo 7
Property 64741 photo 8
Property 64741 photo 9
Property 64741 photo 10
Property 64741 photo 11
Property 64741 photo 12

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2011
  • Yenileme yılı: 2020
  • Oda sayısı: 4
  • Isıtma: mazot
  • Type of flooring: wood
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 1750 m
  • Havaalanına uzaklık: 25 km

Açıklama

Atina’da satılık 131 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat 3 yatak odası, salon, bir mutfak, bir banyo, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca şömine, klima, bahçe, asansör, garaj, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

🏡 Glyfada Golf’te Lüks Daire – Deniz ve Dağ Manzarası

Atina Rivierası’nın en prestijli bölgelerinden Glyfada Golf’te, 131 m² büyüklüğünde, 1. katta, 2011 yılında inşa edilmiş ve Enerji Sınıfı B+ olan bu daire satışa sunuluyor. Köşe konumlu, aydınlık ve ferah, deniz ve dağ manzaralı.

🏠 Özellikler

  • Alan: 131 m²
  • 3 yatak odası
  • 2 banyo
  • Ayrı mutfak
  • Şömineli geniş oturma odası
  • Zemin: Parke & Seramik
  • Yapım yılı: 2011

• Kapalı otopark
  • Deniz ve dağ manzaralı 2 geniş balkon
  • Asansör

Metro, tramvay, plaj, parklar, okullar, alışveriş merkezleri ve eğlence alanlarına yakın konumda.

Kalıcı ikamet veya yatırım için ideal, Golden Visa’ya uygun ve kısa dönem kiralama için mükemmel. Glyfada’nın en prestijli bölgelerinden birinde nadir bir fırsat.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 105 000 € 12556 €/m²
  • Nesne kodu 64413
  • Metrekare 88 m²
  • Rooms 3
Satılık
1 120 000 € 9333 €/m²
  • Nesne kodu 64496
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 4
Satılık
930 000 € 4673 €/m²
  • Nesne kodu 64685
  • Metrekare 199 m²
  • Rooms 5
Satılık
950 000 € 7251 €/m²
  • Nesne kodu 64741
  • Metrekare 131 m²
  • Rooms 4
Satılık
780 000 € 6782 €/m²
  • Nesne kodu 64890
  • Metrekare 115 m²
  • Rooms 4
Satılık
855 000 € 7008 €/m²
  • Nesne kodu 64945
  • Metrekare 122 m²
  • Rooms 4
Satılık
910 000 € 7459 €/m²
  • Nesne kodu 64957
  • Metrekare 122 m²
  • Rooms 4
Satılık
840 000 € 6315 €/m²
  • Nesne kodu 65020
  • Metrekare 133 m²
  • Rooms 4
Satılık
1 150 000 € 8646 €/m²
  • Nesne kodu 65204
  • Metrekare 133 m²
  • Rooms 4
Satılık
1 030 000 € 6688 €/m²
  • Nesne kodu 65335
  • Metrekare 154 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği