900 000 €
10843 €/m²
Property 64234 photo 1
Property 64234 photo 2
Property 64234 photo 3
Property 64234 photo 4
Property 64234 photo 5
Property 64234 photo 6
Property 64234 photo 7
Property 64234 photo 8
Property 64234 photo 9
Property 64234 photo 10
Property 64234 photo 11
Property 64234 photo 12

Ayrıntılar

  • Kat: 7. kat
  • Yapım Yılı: 2025
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: elektrikli
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 850 m
  • Havaalanına uzaklık: 35 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör
  • Depo
  • Çift cam

Açıklama

Atina’da satılık 83 metrekare daire. Daire 6. katta bulunur, 6. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir mutfak, bir duşlu tuvalet, bir tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir manzaraya sahiptir..Ayrıca güneş enerjisi, klima, otopark, asansör, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

-------------------------------------------

Satılık: 83 m² büyüklüğünde sıfır daireler, Ekim 2026’da teslim edilecektir. Konumu son derece avantajlıdır; Stavros Niarchos Parkı girişinin tam karşısında yer almaktadır.

Her dairede:

  • 2 yatak odası
  • 1 banyo ve 1 WC
  • Ferah açık plan mutfak ve oturma odası

Modern enerji tasarruflu donanımlar:

  • Isı pompaları
  • Güneş enerjili su ısıtıcısı
  • Alarm sistemi altyapısı
  • Depo ve özel otopark yeri

Stavros Niarchos Vakfı Kültür Merkezi’nin yanında bulunan bu daireler, hem yaşamak hem de yatırım amacıyla son derece uygundur. Yüksek talep ve uzun vadeli değer artışı garanti etmektedir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
800 000 € 6896 €/m²
  • Nesne kodu 36956
  • Metrekare 116 m²
  • Rooms 4
Satılık
1 155 000 € 5775 €/m²
  • Nesne kodu 38656
  • Metrekare 200 m²
  • Rooms 3
Satılık
1 260 000 € 6300 €/m²
  • Nesne kodu 38662
  • Metrekare 200 m²
  • Rooms 6
Satılık
960 000 € 7007 €/m²
  • Nesne kodu 50743
  • Metrekare 137 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
1 100 000 € 418 €/m²
  • Nesne kodu 51896
  • Metrekare 2630 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
800 000 € 1975 €/m²
  • Nesne kodu 52316
  • Metrekare 405 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
950 000 € 5757 €/m²
  • Nesne kodu 52988
  • Metrekare 165 m²
  • Rooms 4
Satılık
896 000 € 8784 €/m²
  • Nesne kodu 56037
  • Metrekare 102 m²
  • Rooms 3
Satılık
1 280 000 € 10078 €/m²
  • Nesne kodu 56256
  • Metrekare 127 m²
  • Rooms 3
Satılık
1 200 000 € 13636 €/m²
  • Nesne kodu 57087
  • Metrekare 88 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği