1 100 000 €
6471 €/m²
Property 8164 photo 1
Property 8164 photo 2
Property 8164 photo 3
Property 8164 photo 4
Property 8164 photo 5
Property 8164 photo 6
Property 8164 photo 7
Property 8164 photo 8

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2014
  • Oda sayısı: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 14000 m
  • Havaalanına uzaklık: 15 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Şömine
  • Depo

Açıklama

Atina’da satılık 170 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, 2 banyo, bir tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, şömine, klima, bahçe, asansör, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
890 000 € 4450 €/m²
  • Nesne kodu 62009
  • Metrekare 200 m²
  • Rooms 4
Satılık
1 050 000 € 7777 €/m²
  • Nesne kodu 62306
  • Metrekare 135 m²
  • Rooms 4
Satılık
1 600 000 € 11851 €/m²
  • Nesne kodu 62309
  • Metrekare 135 m²
  • Rooms 4
Satılık
1 000 000 € 7936 €/m²
  • Nesne kodu 64113
  • Metrekare 126 m²
  • Rooms 4
Satılık
1 100 000 € 7857 €/m²
  • Nesne kodu 64114
  • Metrekare 140 m²
  • Rooms 4
Satılık
1 400 000 € 10852 €/m²
  • Nesne kodu 64217
  • Metrekare 129 m²
  • Rooms 4
Satılık
900 000 € 10843 €/m²
  • Nesne kodu 64234
  • Metrekare 83 m²
  • Rooms 3
Satılık
1 250 000 € 10593 €/m²
  • Nesne kodu 64235
  • Metrekare 118 m²
  • Rooms 4
Satılık
1 300 000 € 9629 €/m²
  • Nesne kodu 64248
  • Metrekare 135 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği