1 300 000 €
9630 €/m²
Property 64248 photo 1
Property 64248 photo 2
Property 64248 photo 3
Property 64248 photo 4
Property 64248 photo 5
Property 64248 photo 6
Property 64248 photo 7
Property 64248 photo 8
Property 64248 photo 9
Property 64248 photo 10
Property 64248 photo 11
Property 64248 photo 12
Property 64248 photo 13
Property 64248 photo 14
Property 64248 photo 15
Property 64248 photo 16
Property 64248 photo 17
Property 64248 photo 18
Property 64248 photo 19
Property 64248 photo 20

Ayrıntılar

  • Kat: 4. kat
  • Yapım Yılı: 2025
  • Oda sayısı: 4
  • Isıtma: doğalgaz
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 1300 m
  • Havaalanına uzaklık: 21 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Depo
  • Çift cam
  • Garaj

Açıklama

Atina’da satılık 135 metrekare daire. Daire 3. katta bulunur, 3. kat 3 yatak odası, amerikan mutfak, bir mutfak, 2 duşlu tuvalet, bir tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir..Ayrıca ortak havuz, güneş enerjisi, klima, asansör, garaj, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

--------------------------------------

135 m² Lüks Daireler – Deniz & Dağ Manzaralı, Yeni İnşa Edilmiş Konut, Kato Voula

Kato Voula’nın en ayrıcalıklı ve sakin bölgelerinden birinde, modern dört katlı bir binanın 3. ve 4. katlarında yer alan 135 m² büyüklüğünde iki lüks daire satışa sunulmaktadır. Bu mülk; konforu, şıklığı ve eşsiz manzaraları mükemmel bir şekilde birleştiriyor. Denizden sadece birkaç dakika uzaklıkta olup tüm temel ihtiyaçlara kolay erişim imkânı sunmaktadır.

Başlıca Özellikler:

  • Büyüklük: Kat başına 135 m²
  • Plan: Geniş salon, açık plan mutfak, 3 yatak odası, 2 banyo, 1 WC
  • Manzara: Deniz ve dağ
  • İnşaat kalitesi: Yüksek kaliteli malzemeler, bol doğal ışık için geniş pencereler
  • Isıtma & soğutma: Doğalgazlı bağımsız ısıtma, klima, güneş enerjili su ısıtıcısı
  • Otopark: Her daire için 2 adet özel kapalı park yeri
  • Ortak kullanım alanları: Yüzme havuzu, bahçe, açık spor salonu
  • Enerji Sınıfı: A+
  • Yapım yılı: 2025
  • Teslimat: Satış sözleşmesinden 1 ay sonra

Fiyatlar:

    1. kat: 1.300.000 €

Daireler hem kişisel kullanım hem de yüksek getirili yatırım için idealdir ve sakin, güvenli bir ortamda yüksek yaşam kalitesi sunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 100 000 € 6470 €/m²
  • Nesne kodu 8164
  • Metrekare 170 m²
  • Rooms 3
Satılık
1 155 000 € 5775 €/m²
  • Nesne kodu 38656
  • Metrekare 200 m²
  • Rooms 3
Satılık
1 100 000 € 418 €/m²
  • Nesne kodu 51896
  • Metrekare 2630 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
1 200 000 € 13636 €/m²
  • Nesne kodu 57087
  • Metrekare 88 m²
  • Rooms 2
Satılık
1 100 000 € 7857 €/m²
  • Nesne kodu 64114
  • Metrekare 140 m²
  • Rooms 4
Satılık
1 250 000 € 10593 €/m²
  • Nesne kodu 64235
  • Metrekare 118 m²
  • Rooms 4
Satılık
1 105 000 € 12556 €/m²
  • Nesne kodu 64413
  • Metrekare 88 m²
  • Rooms 3
Satılık
1 120 000 € 9333 €/m²
  • Nesne kodu 64496
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 4
Satılık
1 200 000 € 9022 €/m²
  • Nesne kodu 65204
  • Metrekare 133 m²
  • Rooms 4
Satılık
1 136 000 € 7282 €/m²
  • Nesne kodu 65347
  • Metrekare 156 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği