Satılık - Arsa 750 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Katerini
220 000 €
293 €/m²
Property 6452 photo 1
Property 6452 photo 2
Property 6452 photo 3

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 8
  • Denize mesafe: 8000 m
  • Havaalanına uzaklık: 48 km

Açıklama

Satılık Arsa 750 metrekare Pieria’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 600 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
200 000 € 231 €/m²
  • Nesne kodu 49970
  • Metrekare 864 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
200 000 € 20 €/m²
  • Nesne kodu 50628
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 650 m
Satılık
270 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 51089
  • Metrekare 7642 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
180 000 € 725 €/m²
  • Nesne kodu 51549
  • Metrekare 248 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
278 000 € 450 €/m²
  • Nesne kodu 51753
  • Metrekare 617 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
215 000 € 430 €/m²
  • Nesne kodu 52610
  • Metrekare 500 m²
  • Rooms 2
Satılık
200 000 € 198 €/m²
  • Nesne kodu 54645
  • Metrekare 1010 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
195 000 € 319 €/m²
  • Nesne kodu 56039
  • Metrekare 610 m²
  • Denize uzaklık 9500 m
Satılık
220 000 € 37 €/m²
  • Nesne kodu 56156
  • Metrekare 5850 m²
  • Denize uzaklık 80 m
Satılık
280 000 € 58 €/m²
  • Nesne kodu 56380
  • Metrekare 4800 m²
  • Denize uzaklık 250 m

Bülten aboneliği