Satılık - Arsa 525 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria
200 000 €
380 €/m²
Property 6007 photo 1
Property 6007 photo 2

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 8
  • Denize mesafe: 9000 m
  • Havaalanına uzaklık: 47 km

Açıklama

Satılık Arsa 525 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 420 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
215 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 32012
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
200 000 € 18 €/m²
  • Nesne kodu 32503
  • Metrekare 10952 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
250 000 € 250 €/m²
  • Nesne kodu 33151
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
240 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 35484
  • Metrekare 6500 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
190 000 € 28 €/m²
  • Nesne kodu 37806
  • Metrekare 6599 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
170 000 € 404 €/m²
  • Nesne kodu 38834
  • Metrekare 420 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
270 000 € 135 €/m²
  • Nesne kodu 40101
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
180 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 41566
  • Metrekare 5550 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
220 000 € 43 €/m²
  • Nesne kodu 43616
  • Metrekare 5062 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
170 000 € 42 €/m²
  • Nesne kodu 43656
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m

Bülten aboneliği