Satılık - Arsa 2000 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria
200 000 €
100 €/m²
Property 3336 photo 1
Property 3336 photo 2

Ayrıntılar

  • Diğer olanaklar: проведены вода и электричество
  • Denize mesafe: 4500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 2 km
  • Havaalanına uzaklık: 120 km

Açıklama

Satılık Arsa 2000 metrekare Pieria’da.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
270 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 19902
  • Metrekare 7497 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
280 000 € 56 €/m²
  • Nesne kodu 24781
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
250 000 € 250 €/m²
  • Nesne kodu 33151
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
270 000 € 135 €/m²
  • Nesne kodu 40101
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
281 000 € 67 €/m²
  • Nesne kodu 48956
  • Metrekare 4151 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
260 000 € 216 €/m²
  • Nesne kodu 49646
  • Metrekare 1200 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
280 000 € 215 €/m²
  • Nesne kodu 49647
  • Metrekare 1300 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
270 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 51089
  • Metrekare 7642 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
278 000 € 450 €/m²
  • Nesne kodu 51753
  • Metrekare 617 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
280 000 € 58 €/m²
  • Nesne kodu 56380
  • Metrekare 4800 m²
  • Denize uzaklık 250 m

Bülten aboneliği