250 000 €
50 €/m²
Property 59705 photo 1
Property 59705 photo 2
Property 59705 photo 3
Property 59705 photo 4
Property 59705 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 750 m
  • Havaalanına uzaklık: 100 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 5000 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: imar izni, iyi, belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
350 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 36680
  • Metrekare 6890 m²
  • Denize uzaklık 30000 m
Satılık
350 000 € 190 000 € 313 €/m²
  • Nesne kodu 40014
  • Metrekare 607 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
270 000 € 135 €/m²
  • Nesne kodu 40101
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
350 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 41567
  • Metrekare 10300 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
220 000 € 43 €/m²
  • Nesne kodu 43616
  • Metrekare 5062 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
281 000 € 67 €/m²
  • Nesne kodu 48956
  • Metrekare 4151 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
220 000 € 183 €/m²
  • Nesne kodu 49299
  • Metrekare 1200 m²
  • Denize uzaklık 35000 m
Satılık
350 000 € 89 €/m²
  • Nesne kodu 49645
  • Metrekare 3900 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
260 000 € 216 €/m²
  • Nesne kodu 49646
  • Metrekare 1200 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
280 000 € 215 €/m²
  • Nesne kodu 49647
  • Metrekare 1300 m²
  • Denize uzaklık 400 m

Bülten aboneliği