1 105 000 €
12557 €/m²
Property 64413 photo 1
Property 64413 photo 2
Property 64413 photo 3
Property 64413 photo 4
Property 64413 photo 5
Property 64413 photo 6
Property 64413 photo 7
Property 64413 photo 8

Ayrıntılar

  • Kat: 2. kat
  • Yapım Yılı: 2026
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: elektrikli
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 30 m
  • Havaalanına uzaklık: 32 km

Açıklama

Atina’da satılık 88 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir mutfak, 2 duşlu tuvalet, bir tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca ortak havuz, klima, asansör, garaj, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

-----------------------------------------

Atina Rivierası – Deniz Manzaralı Lüks Rezidanslar

Atina Rivierası’nın kalbinde, denize sadece 30 metre mesafede yer alan bu eşsiz mimari yapı, 64 özel rezidanstan oluşmakta olup her biri Saronik Körfezi’nin panoramik deniz manzarasına sahiptir.

Binanın dalga formundan ilham alan modern mimarisi, denizin akışkanlığını ve zarafetini yansıtır. Geniş kıvrımlı teraslar ve yeşil alanlar, doğayla mükemmel bir uyum yaratır.

Her dairede en az 2 yatak odası, 2 banyo ve 1 misafir tuvaleti, açık plan salon ve mutfak ile yüksek kaliteli malzemeler bulunmaktadır. Isı pompası sistemleri, yıl boyunca konfor ve enerji verimliliği sağlar.

Sakinler için 5 yıldızlı olanaklar:

  • Concierge hizmeti
  • Kapalı ve açık yüzme havuzları
  • Donanımlı spor salonu
  • Wellness ve dinlenme alanı

Her rezidans için özel otopark ve depo alanı mevcuttur.

Denize 30 m, Atina Uluslararası Havalimanı’na 32 km uzaklıkta olup, Ellinikon projesine komşu konumuyla yatırım ve yaşam açısından benzersiz bir fırsat sunar.

Rezidanslar: 88–410 m²

Fiyat aralığı: €1,105,000 – €8,200,000

Teslim tarihi: 2027 ortası

🔹 Her potansiyel alıcı için, proje tanıtımı, olanak detayları ve teslim tarihleri hakkında geliştiriciyle özel bir randevu düzenlenmektedir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 575 000 € 6847 €/m²
  • Nesne kodu 3291
  • Metrekare 230 m²
  • Rooms 4
Satılık
1 600 000 € 7619 €/m²
  • Nesne kodu 8165
  • Metrekare 210 m²
  • Rooms 4
Satılık
1 600 000 € 9411 €/m²
  • Nesne kodu 49916
  • Metrekare 170 m²
  • Rooms 4
Satılık
1 400 000 € 10852 €/m²
  • Nesne kodu 64217
  • Metrekare 129 m²
  • Rooms 4
Satılık
1 250 000 € 10593 €/m²
  • Nesne kodu 64235
  • Metrekare 118 m²
  • Rooms 4
Satılık
1 300 000 € 9629 €/m²
  • Nesne kodu 64248
  • Metrekare 135 m²
  • Rooms 4
Satılık
1 105 000 € 12556 €/m²
  • Nesne kodu 64413
  • Metrekare 88 m²
  • Rooms 3
Satılık
1 120 000 € 9333 €/m²
  • Nesne kodu 64496
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 4
Satılık
1 200 000 € 9022 €/m²
  • Nesne kodu 65204
  • Metrekare 133 m²
  • Rooms 4
Satılık
1 136 000 € 7282 €/m²
  • Nesne kodu 65347
  • Metrekare 156 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği