900 000 € 720 000 €
3600 €/m²
Property 25072 photo 1
Property 25072 photo 2
Property 25072 photo 3
Property 25072 photo 4
Property 25072 photo 5
Property 25072 photo 6
Property 25072 photo 7
Property 25072 photo 8
Property 25072 photo 9
Property 25072 photo 10
Property 25072 photo 11
Property 25072 photo 12
Property 25072 photo 13
Property 25072 photo 14
Property 25072 photo 15

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1985
  • Yenileme yılı: 2015
  • Oda sayısı: 4
  • Isıtma: mazot
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 13500 m
  • Havaalanına uzaklık: 34 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör
  • Şömine
  • Depo

Açıklama

Atina’da satılık 200 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat 3 yatak odası, amerikan mutfak, bir mutfak, 3 banyo mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir dağ, orman manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, şömine, klima, tente, otopark, asansör, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 280 000 € 10078 €/m²
  • Nesne kodu 56256
  • Metrekare 127 m²
  • Rooms 3
Satılık
1 200 000 € 13636 €/m²
  • Nesne kodu 57087
  • Metrekare 88 m²
  • Rooms 2
Satılık
850 000 € 6692 €/m²
  • Nesne kodu 58091
  • Metrekare 127 m²
  • Rooms 3
Satılık
850 000 € 6296 €/m²
  • Nesne kodu 58341
  • Metrekare 135 m²
  • Rooms 4
Satılık
1 295 000 € 9452 €/m²
  • Nesne kodu 58377
  • Metrekare 137 m²
  • Rooms 4
Satılık
940 000 € 8173 €/m²
  • Nesne kodu 58413
  • Metrekare 115 m²
  • Rooms 4
Satılık
765 000 € 8315 €/m²
  • Nesne kodu 58415
  • Metrekare 92 m²
  • Rooms 3
Satılık
1 080 000 € 11739 €/m²
  • Nesne kodu 58417
  • Metrekare 92 m²
  • Rooms 3
Satılık
750 000 € 600 000 € 6000 €/m²
  • Nesne kodu 58935
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 3
Satılık
740 000 € 710 000 € 5680 €/m²
  • Nesne kodu 58938
  • Metrekare 125 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği