Satılık - Daire 230 m² Atina’da

Yunanistan Attica Atina - Güney Voula Dili
1 575 000 €
6848 €/m²
Property 3291 photo 1
Property 3291 photo 2
Property 3291 photo 3
Property 3291 photo 4
Property 3291 photo 5
Property 3291 photo 6
Property 3291 photo 7
Property 3291 photo 8
Property 3291 photo 9
Property 3291 photo 10
Property 3291 photo 11

Ayrıntılar

  • Kat: 4. kat
  • Oda sayısı: 4: 3 спальные (одна из них с отдельной ванной), 3 ванные (одна из них с джакузи), гостиная, кухня
  • Diğer olanaklar: камин, проводка для спутникового тв во всех комнатах, лифт, сигнализация, кондиционеры во всех комнатах, индивидуальное отопление, хорошая тепло- и звукоизоляция, кладовое помещение
  • Denize mesafe: 900 m
  • Havaalanına uzaklık: 17 km

Hizmetler

  • Deniz manzaralı

Açıklama

Atina’da satılık 230 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 600 000 € 7619 €/m²
  • Nesne kodu 8165
  • Metrekare 210 m²
  • Rooms 4
Satılık
1 600 000 € 9411 €/m²
  • Nesne kodu 49916
  • Metrekare 170 m²
  • Rooms 4
Satılık
2 100 000 € 2560 €/m²
  • Nesne kodu 50571
  • Metrekare 820 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
1 280 000 € 10078 €/m²
  • Nesne kodu 56256
  • Metrekare 127 m²
  • Rooms 3
Satılık
1 350 000 € 7258 €/m²
  • Nesne kodu 56963
  • Metrekare 186 m²
  • Rooms 5
Satılık
1 800 000 € 12000 €/m²
  • Nesne kodu 57079
  • Metrekare 150 m²
  • Rooms 4
Satılık
2 000 000 € 11428 €/m²
  • Nesne kodu 57081
  • Metrekare 175 m²
  • Rooms 4
Satılık
1 295 000 € 9452 €/m²
  • Nesne kodu 58377
  • Metrekare 137 m²
  • Rooms 4
Satılık
1 355 000 € 11782 €/m²
  • Nesne kodu 58416
  • Metrekare 115 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği