110 000 €
32 €/m²
Property 63961 photo 1
Property 63961 photo 2
Property 63961 photo 3
Property 63961 photo 4
Property 63961 photo 5
Property 63961 photo 6
Property 63961 photo 7
Property 63961 photo 8
Property 63961 photo 9
Property 63961 photo 10
Property 63961 photo 11
Property 63961 photo 12
Property 63961 photo 13
Property 63961 photo 14
Property 63961 photo 15
Property 63961 photo 16
Property 63961 photo 17
Property 63961 photo 18
Property 63961 photo 19
Property 63961 photo 20
Property 63961 photo 21
Property 63961 photo 22
Property 63961 photo 23
Property 63961 photo 24
Property 63961 photo 25
Property 63961 photo 26

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 3000 m
  • Havaalanına uzaklık: 11 km

Açıklama

Satılık Arsa 3400 metrekare Korfu’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 140 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
100 000 € 58 €/m²
  • Nesne kodu 58138
  • Metrekare 1700 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
162 000 € 44 €/m²
  • Nesne kodu 40717
  • Metrekare 3660 m²
  • Denize uzaklık 2800 m
Satılık
140 000 € 51 €/m²
  • Nesne kodu 27154
  • Metrekare 2745 m²
  • Denize uzaklık 2100 m
Satılık
160 000 € 170 €/m²
  • Nesne kodu 63229
  • Metrekare 940 m²
  • Denize uzaklık 3900 m
Satılık
160 000 € 29 €/m²
  • Nesne kodu 35721
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 550 m
Satılık
110 000 € 110 €/m²
  • Nesne kodu 33899
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
155 000 € 29 €/m²
  • Nesne kodu 48281
  • Metrekare 5200 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
110 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 42864
  • Metrekare 4100 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
100 000 € 81 €/m²
  • Nesne kodu 50294
  • Metrekare 1222 m²
  • Denize uzaklık 8200 m
Satılık
100 000 € 20 €/m²
  • Nesne kodu 56031
  • Metrekare 4800 m²
  • Denize uzaklık 4000 m

Bülten aboneliği