Satılık - Arsa 1222 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
100 000 €
81 €/m²
Property 50294 photo 1
Property 50294 photo 2
Property 50294 photo 3
Property 50294 photo 4
Property 50294 photo 5
Property 50294 photo 6
Property 50294 photo 7
Property 50294 photo 8
Property 50294 photo 9
Property 50294 photo 10
Property 50294 photo 11
Property 50294 photo 12
Property 50294 photo 13
Property 50294 photo 14
Property 50294 photo 15
Property 50294 photo 16
Property 50294 photo 17
Property 50294 photo 18
Property 50294 photo 19
Property 50294 photo 20
Property 50294 photo 21
Property 50294 photo 22
Property 50294 photo 23
Property 50294 photo 24
Property 50294 photo 25
Property 50294 photo 26

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 8200 m
  • En yakın şehire uzaklık: 27 km
  • Havaalanına uzaklık: 28 km

Açıklama

Satılık Arsa 1222 metrekare Korfu’da. Arsada: elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
140 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 46197
  • Metrekare 4150 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
120 000 € 129 €/m²
  • Nesne kodu 60119
  • Metrekare 930 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
140 000 € 20 €/m²
  • Nesne kodu 36520
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
100 000 € 40 €/m²
  • Nesne kodu 60025
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
100 000 € 133 €/m²
  • Nesne kodu 42008
  • Metrekare 750 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
140 000 € 51 €/m²
  • Nesne kodu 27154
  • Metrekare 2745 m²
  • Denize uzaklık 2100 m
Satılık
100 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 58099
  • Metrekare 1880 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
120 000 € 99 €/m²
  • Nesne kodu 42007
  • Metrekare 1210 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
95 000 € 76 €/m²
  • Nesne kodu 65425
  • Metrekare 1250 m²
  • Denize uzaklık 1700 m
Satılık
110 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 62687
  • Metrekare 4977 m²
  • Denize uzaklık 5500 m

Bülten aboneliği