Satılık - Arsa 1000 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
110 000 €
110 €/m²
Property 33899 photo 1

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 10000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 6 km
  • Havaalanına uzaklık: 2 km

Açıklama

Satılık Arsa 1000 metrekare Korfu’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 400 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
120 000 € 99 €/m²
  • Nesne kodu 42007
  • Metrekare 1210 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
160 000 € 29 €/m²
  • Nesne kodu 35721
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 550 m
Satılık
140 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 50639
  • Metrekare 2120 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
90 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 50678
  • Metrekare 4056 m²
  • Denize uzaklık 10500 m
Satılık
100 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 39046
  • Metrekare 4130 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
120 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 34139
  • Metrekare 4556 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
160 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 33832
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
160 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 66060
  • Metrekare 2130 m²
  • Denize uzaklık 5600 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 60970
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
110 000 € 29 €/m²
  • Nesne kodu 43284
  • Metrekare 3700 m²
  • Denize uzaklık 2000 m

Bülten aboneliği