300 000 €
5000 €/m²
Property 63638 photo 1
Property 63638 photo 2
Property 63638 photo 3
Property 63638 photo 4
Property 63638 photo 5
Property 63638 photo 6
Property 63638 photo 7
Property 63638 photo 8

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1980
  • Yenileme yılı: 2010
  • Oda sayısı: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 30 m
  • Havaalanına uzaklık: 100 km

Hizmetler

  • Parking
  • Depo

Açıklama

Pieria’da satılık 60 metrekare 1 katlı müstakil ev. Ev bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, otopark, bahçe, çim, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
330 000 € 2088 €/m²
  • Nesne kodu 43133
  • Metrekare 158 m²
  • Rooms 5
Satılık
430 000 € 828 €/m²
  • Nesne kodu 45292
  • Metrekare 519 m²
  • Rooms 9
Satılık
300 000 € 750 €/m²
  • Nesne kodu 47581
  • Metrekare 400 m²
  • Rooms 7
Satılık
350 000 € 2058 €/m²
  • Nesne kodu 49603
  • Metrekare 170 m²
  • Rooms 5
Satılık
400 000 € 1666 €/m²
  • Nesne kodu 50855
  • Metrekare 240 m²
  • Rooms 5
Satılık
400 000 € 2222 €/m²
  • Nesne kodu 50950
  • Metrekare 180 m²
  • Rooms 3
Satılık
330 000 € 1434 €/m²
  • Nesne kodu 51031
  • Metrekare 230 m²
  • Rooms 8
Satılık
247 000 € 2245 €/m²
  • Nesne kodu 51586
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 5
Satılık
376 000 € 2685 €/m²
  • Nesne kodu 52055
  • Metrekare 140 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği