275 000 €
1418 €/m²
Property 64797 photo 1
Property 64797 photo 2
Property 64797 photo 3
Property 64797 photo 4
Property 64797 photo 5
Property 64797 photo 6
Property 64797 photo 7
Property 64797 photo 8
Property 64797 photo 9
Property 64797 photo 10
Property 64797 photo 11
Property 64797 photo 12
Property 64797 photo 13
Property 64797 photo 14
Property 64797 photo 15
Property 64797 photo 16
Property 64797 photo 17
Property 64797 photo 18
Property 64797 photo 19
Property 64797 photo 20

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Yapım Yılı: 1990
  • Yenileme yılı: 2005
  • Oda sayısı: 8
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 4000 m
  • Havaalanına uzaklık: 120 km

Hizmetler

  • Parking
  • Şömine
  • Depo
  • Çift cam

Açıklama

Pieria’da satılık 194 metrekare 3 katlı müstakil ev. zemin kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. 1. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. 2. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, şömine, klima, otopark, bahçe, çim, barbekü, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
300 000 € 3000 €/m²
  • Nesne kodu 6589
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 4
Satılık
320 000 € 2000 €/m²
  • Nesne kodu 10405
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 5
Satılık
350 000 € 1166 €/m²
  • Nesne kodu 12757
  • Metrekare 300 m²
  • Rooms 8
Satılık
300 000 € 882 €/m²
  • Nesne kodu 19610
  • Metrekare 340 m²
  • Rooms 11
Satılık
320 000 € 896 €/m²
  • Nesne kodu 25182
  • Metrekare 357 m²
  • Rooms 7
Satılık
350 000 € 2287 €/m²
  • Nesne kodu 32391
  • Metrekare 153 m²
  • Rooms 7
Satılık
350 000 € 916 €/m²
  • Nesne kodu 34732
  • Metrekare 382 m²
  • Rooms 10
Satılık
300 000 € 1666 €/m²
  • Nesne kodu 39973
  • Metrekare 180 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği