400 000 €
1111 €/m²
Property 64260 photo 1
Property 64260 photo 2
Property 64260 photo 3
Property 64260 photo 4
Property 64260 photo 5
Property 64260 photo 6
Property 64260 photo 7
Property 64260 photo 8
Property 64260 photo 9
Property 64260 photo 10
Property 64260 photo 11
Property 64260 photo 12
Property 64260 photo 13
Property 64260 photo 14
Property 64260 photo 15
Property 64260 photo 16
Property 64260 photo 17
Property 64260 photo 18
Property 64260 photo 19
Property 64260 photo 20
Property 64260 photo 21
Property 64260 photo 22
Property 64260 photo 23
Property 64260 photo 24
Property 64260 photo 25

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Yapım Yılı: 1995
  • Yenileme yılı: 2019
  • Oda sayısı: 9
  • Isıtma: mazot
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 4
  • Denize mesafe: 800 m
  • Havaalanına uzaklık: 60 km

Hizmetler

  • Parking
  • Şömine
  • Depo

Açıklama

Pieria’da satılık 360 metrekare 3 katlı müstakil ev. Yarı bodrum katı amerikan mutfak, 2 kiler mevcuttur. zemin kat 3 yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet, bir tuvalet mevcuttur. 1. kat 3 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, şömine, klima, tente, otopark, bahçe, barbekü, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
485 000 € 1426 €/m²
  • Nesne kodu 22575
  • Metrekare 340 m²
  • Rooms 6
Satılık
500 000 € 3125 €/m²
  • Nesne kodu 23024
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 6
Satılık
430 000 € 2457 €/m²
  • Nesne kodu 33004
  • Metrekare 175 m²
  • Rooms 7
Satılık
480 000 € 1290 €/m²
  • Nesne kodu 42730
  • Metrekare 372 m²
  • Rooms 7
Satılık
430 000 € 828 €/m²
  • Nesne kodu 45292
  • Metrekare 519 m²
  • Rooms 9
Satılık
440 000 € 4583 €/m²
  • Nesne kodu 56664
  • Metrekare 96 m²
  • Rooms 4
Satılık
430 000 € 1343 €/m²
  • Nesne kodu 57758
  • Metrekare 320 m²
  • Rooms 6
Satılık
430 000 € 1033 €/m²
  • Nesne kodu 58945
  • Metrekare 416 m²
  • Rooms 4
Satılık
430 000 € 3467 €/m²
  • Nesne kodu 60707
  • Metrekare 124 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği