100 000 €
270 €/m²
Property 48301 photo 1
Property 48301 photo 2
Property 48301 photo 3

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,35
  • Denize mesafe: 1000 m
  • Havaalanına uzaklık: 30 km

Açıklama

Satılık Arsa 370 metrekare Chalkidiki’de. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 130 metrekare. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
130 000 € 260 €/m²
  • Nesne kodu 58989
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
120 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 11465
  • Metrekare 5250 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
85 000 € 44 €/m²
  • Nesne kodu 34332
  • Metrekare 1900 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
110 000 € 235 €/m²
  • Nesne kodu 62212
  • Metrekare 468 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
130 000 € 40 €/m²
  • Nesne kodu 57322
  • Metrekare 3221 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
100 000 € 215 €/m²
  • Nesne kodu 35495
  • Metrekare 465 m²
  • Denize uzaklık 14000 m
Satılık
130 000 € 279 €/m²
  • Nesne kodu 35496
  • Metrekare 465 m²
  • Denize uzaklık 14000 m
Satılık
100 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 49901
  • Metrekare 4550 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
100 000 € 270 €/m²
  • Nesne kodu 48301
  • Metrekare 370 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
120 000 € 258 €/m²
  • Nesne kodu 35497
  • Metrekare 465 m²
  • Denize uzaklık 14000 m

Bülten aboneliği