67 000 €
197 €/m²
Property 63214 photo 1

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,4
  • Denize mesafe: 23000 m
  • Havaalanına uzaklık: 46 km

Açıklama

Satılık Arsa 340 metrekare Chalkidiki’de. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
100 000 € 17 €/m²
  • Nesne kodu 49128
  • Metrekare 5800 m²
  • Denize uzaklık 1100 m
Satılık
95 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 11909
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
80 000 € 19 €/m²
  • Nesne kodu 39853
  • Metrekare 4063 m²
  • Denize uzaklık 7200 m
Satılık
65 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 6256
  • Metrekare 2100 m²
  • Denize uzaklık 14000 m
Satılık
57 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 22234
  • Metrekare 5700 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
90 000 € 193 €/m²
  • Nesne kodu 35494
  • Metrekare 465 m²
  • Denize uzaklık 14000 m
Satılık
95 000 € 105 €/m²
  • Nesne kodu 63509
  • Metrekare 900 m²
  • Denize uzaklık 80 m
Satılık
60 000 € 3 €/m²
  • Nesne kodu 44651
  • Metrekare 15200 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
70 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 43823
  • Metrekare 1400 m²
  • Denize uzaklık 1500 m

Bülten aboneliği