65 000 €
30 €/m²
Property 6256 photo 1
Property 6256 photo 2
Property 6256 photo 3
Property 6256 photo 4
Property 6256 photo 5
Property 6256 photo 6
Property 6256 photo 7
Property 6256 photo 8
Property 6256 photo 9

Ayrıntılar

  • Plaj: песчаный пляж
  • Denize mesafe: 14000 m
  • Havaalanına uzaklık: 34 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 2100 metrekare Chalkidiki’de. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
55 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 45230
  • Metrekare 2200 m²
  • Denize uzaklık 550 m
Satılık
67 000 € 197 €/m²
  • Nesne kodu 63214
  • Metrekare 340 m²
  • Denize uzaklık 23000 m
Satılık
80 000 € 40 €/m²
  • Nesne kodu 43633
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
64 000 € 133 €/m²
  • Nesne kodu 12346
  • Metrekare 480 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
65 000 € 7 €/m²
  • Nesne kodu 8477
  • Metrekare 8400 m²
  • Denize uzaklık 2600 m
Satılık
80 000 € 39 €/m²
  • Nesne kodu 44756
  • Metrekare 2025 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
70 000 € 63 €/m²
  • Nesne kodu 31092
  • Metrekare 1100 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
80 000 € 72 €/m²
  • Nesne kodu 10110
  • Metrekare 1100 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
65 000 € 107 €/m²
  • Nesne kodu 65834
  • Metrekare 605 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
80 000 € 19 €/m²
  • Nesne kodu 39850
  • Metrekare 4098 m²
  • Denize uzaklık 7200 m

Bülten aboneliği