110 000 €
22 €/m²
Property 62687 photo 1
Property 62687 photo 2
Property 62687 photo 3
Property 62687 photo 4
Property 62687 photo 5
Property 62687 photo 6
Property 62687 photo 7
Property 62687 photo 8
Property 62687 photo 9
Property 62687 photo 10
Property 62687 photo 11

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 5500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 9 km
  • Havaalanına uzaklık: 8 km

Açıklama

Satılık Arsa 4977 metrekare Korfu’da. Şehir planının dışındadır . Arsanın imarı bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
120 000 € 99 €/m²
  • Nesne kodu 42007
  • Metrekare 1210 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
110 000 € 112 €/m²
  • Nesne kodu 62632
  • Metrekare 980 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
110 000 € 29 €/m²
  • Nesne kodu 43284
  • Metrekare 3700 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
110 000 € 110 €/m²
  • Nesne kodu 33899
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
120 000 € 131 €/m²
  • Nesne kodu 60117
  • Metrekare 914 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
130 000 € 56 €/m²
  • Nesne kodu 65288
  • Metrekare 2300 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
162 000 € 44 €/m²
  • Nesne kodu 40717
  • Metrekare 3660 m²
  • Denize uzaklık 2800 m
Satılık
125 000 € 56 €/m²
  • Nesne kodu 52629
  • Metrekare 2206 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
90 000 € 85 €/m²
  • Nesne kodu 60214
  • Metrekare 1047 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
95 000 € 18 €/m²
  • Nesne kodu 57684
  • Metrekare 5002 m²
  • Denize uzaklık 9800 m

Bülten aboneliği