1 300 000 € 1 150 000 €
8519 €/m²
Property 62307 photo 1
Property 62307 photo 2
Property 62307 photo 3
Property 62307 photo 4
Property 62307 photo 5
Property 62307 photo 6
Property 62307 photo 7

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2005
  • Yenileme yılı: 2025
  • Oda sayısı: 4
  • Isıtma: ısıtma pompası
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Energy Class: A
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 1200 m
  • Havaalanına uzaklık: 25 km

Açıklama

Atina’da satılık 135 metrekare daire. Daire 3. katta bulunur, 3. kat 3 yatak odası, amerikan mutfak, 2 banyo, bir tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca ortak havuz, güneş enerjisi, otopark, asansör, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 600 000 € 11851 €/m²
  • Nesne kodu 62309
  • Metrekare 135 m²
  • Rooms 4
Satılık
1 100 000 € 7857 €/m²
  • Nesne kodu 64114
  • Metrekare 140 m²
  • Rooms 4
Satılık
1 400 000 € 10852 €/m²
  • Nesne kodu 64217
  • Metrekare 129 m²
  • Rooms 4
Satılık
1 250 000 € 10593 €/m²
  • Nesne kodu 64235
  • Metrekare 118 m²
  • Rooms 4
Satılık
1 300 000 € 9629 €/m²
  • Nesne kodu 64248
  • Metrekare 135 m²
  • Rooms 4
Satılık
1 105 000 € 12556 €/m²
  • Nesne kodu 64413
  • Metrekare 88 m²
  • Rooms 3
Satılık
1 750 000 € 15086 €/m²
  • Nesne kodu 64414
  • Metrekare 116 m²
  • Rooms 3
Satılık
1 120 000 € 9333 €/m²
  • Nesne kodu 64496
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 4
Satılık
1 533 000 € 11976 €/m²
  • Nesne kodu 64589
  • Metrekare 128 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği