1 600 000 €
7619 €/m²
Property 8165 photo 1
Property 8165 photo 2
Property 8165 photo 3
Property 8165 photo 4
Property 8165 photo 5
Property 8165 photo 6
Property 8165 photo 7
Property 8165 photo 8
Property 8165 photo 9
Property 8165 photo 10

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2014
  • Oda sayısı: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 14000 m
  • Havaalanına uzaklık: 15 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Şömine
  • Depo
  • Garaj

Açıklama

Atina’da satılık 210 metrekare daire. Daire 2. katta bulunur, 2. kat 3 yatak odası, amerikan mutfak, 3 banyo mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, şömine, klima, bahçe, asansör, garaj, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 575 000 € 6847 €/m²
  • Nesne kodu 3291
  • Metrekare 230 m²
  • Rooms 4
Satılık
2 100 000 € 6086 €/m²
  • Nesne kodu 5292
  • Metrekare 345 m²
  • Rooms 5
Satılık
1 600 000 € 7619 €/m²
  • Nesne kodu 8165
  • Metrekare 210 m²
  • Rooms 4
Satılık
1 600 000 € 9411 €/m²
  • Nesne kodu 49916
  • Metrekare 170 m²
  • Rooms 4
Satılık
2 100 000 € 2560 €/m²
  • Nesne kodu 50571
  • Metrekare 820 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
1 350 000 € 7258 €/m²
  • Nesne kodu 56963
  • Metrekare 186 m²
  • Rooms 5
Satılık
1 800 000 € 12000 €/m²
  • Nesne kodu 57079
  • Metrekare 150 m²
  • Rooms 4
Satılık
2 000 000 € 11428 €/m²
  • Nesne kodu 57081
  • Metrekare 175 m²
  • Rooms 4
Satılık
1 295 000 € 9452 €/m²
  • Nesne kodu 58377
  • Metrekare 137 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği