1 100 000 €
244 €/m²
Property 62129 photo 1
Property 62129 photo 2
Property 62129 photo 3
Property 62129 photo 4
Property 62129 photo 5
Property 62129 photo 6
Property 62129 photo 7
Property 62129 photo 8
Property 62129 photo 9
Property 62129 photo 10
Property 62129 photo 11
Property 62129 photo 12
Property 62129 photo 13
Property 62129 photo 14
Property 62129 photo 15

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,5
  • Denize mesafe: 8000 m
  • Havaalanına uzaklık: 20 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 4500 metrekare Selanik çevresinde. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 2250 metrekare. Mülk, güzel bir dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 400 000 € 166 €/m²
  • Nesne kodu 8337
  • Metrekare 8400 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 22203
  • Metrekare 2474 m²
  • Denize uzaklık 177 m
Satılık
1 300 000 € 216 €/m²
  • Nesne kodu 20480
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
1 500 000 € 312 €/m²
  • Nesne kodu 56232
  • Metrekare 4800 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
1 200 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 31700
  • Metrekare 16000 m²
  • Denize uzaklık 3400 m
Satılık
1 000 000 € 80 €/m²
  • Nesne kodu 58868
  • Metrekare 12500 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
1 000 000 € 295 €/m²
  • Nesne kodu 46699
  • Metrekare 3380 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
1 100 000 € 244 €/m²
  • Nesne kodu 62129
  • Metrekare 4500 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
1 100 000 € 94 €/m²
  • Nesne kodu 13510
  • Metrekare 11600 m²
  • Denize uzaklık 5000 m

Bülten aboneliği