Satılık - Arsa 6000 m² Selanik çevresinde

Yunanistan Selanik Selanik - Banliyöler Fransa Kardia
1 300 000 €
216 €/m²
Property 20480 photo 1
Property 20480 photo 2
Property 20480 photo 3
Property 20480 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 5000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 10 km
  • Havaalanına uzaklık: 4 km

Açıklama

Satılık Arsa 6000 metrekare Selanik çevresinde. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 100 000 € 244 €/m²
  • Nesne kodu 62129
  • Metrekare 4500 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
1 400 000 € 166 €/m²
  • Nesne kodu 8337
  • Metrekare 8400 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
1 650 000 € 110 €/m²
  • Nesne kodu 22864
  • Metrekare 15000 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
1 500 000 € 214 €/m²
  • Nesne kodu 38153
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 22203
  • Metrekare 2474 m²
  • Denize uzaklık 177 m
Satılık
1 300 000 € 260 €/m²
  • Nesne kodu 66085
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
1 200 000 € 171 €/m²
  • Nesne kodu 63661
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
1 050 000 € 477 €/m²
  • Nesne kodu 52922
  • Metrekare 2200 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
1 280 000 € 352 €/m²
  • Nesne kodu 8840
  • Metrekare 3634 m²
  • Denize uzaklık 5000 m

Bülten aboneliği