28 000 €
93 €/m²
Property 61564 photo 1

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,8
  • Denize mesafe: 12000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 8 km
  • Havaalanına uzaklık: 135 km

Açıklama

Satılık Arsa 300 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 240 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
35 000 € 42 €/m²
  • Nesne kodu 57110
  • Metrekare 823 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
35 000 € 194 €/m²
  • Nesne kodu 62672
  • Metrekare 180 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
35 000 € 115 €/m²
  • Nesne kodu 48866
  • Metrekare 304 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
40 000 € 9 €/m²
  • Nesne kodu 58242
  • Metrekare 4033 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
35 000 € 68 €/m²
  • Nesne kodu 65479
  • Metrekare 509 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
40 000 € 35 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 63404
  • Metrekare 575 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
39 000 € 84 €/m²
  • Nesne kodu 60272
  • Metrekare 462 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
37 000 € 120 €/m²
  • Nesne kodu 56998
  • Metrekare 306 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
25 000 € 20 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 8847
  • Metrekare 550 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
27 000 € 19 €/m²
  • Nesne kodu 45509
  • Metrekare 1386 m²
  • Denize uzaklık 5000 m

Bülten aboneliği