Satılık - Arsa 1000 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
110 000 €
110 €/m²
Property 33898 photo 1

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 10000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 6 km
  • Havaalanına uzaklık: 2 km

Açıklama

Satılık Arsa 1000 metrekare Korfu’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 400 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 60970
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
120 000 € 129 €/m²
  • Nesne kodu 60119
  • Metrekare 930 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
110 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 42864
  • Metrekare 4100 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
160 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 66060
  • Metrekare 2130 m²
  • Denize uzaklık 5600 m
Satılık
160 000 € 40 €/m²
  • Nesne kodu 34399
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
120 000 € 131 €/m²
  • Nesne kodu 60117
  • Metrekare 914 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 33711
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
130 000 € 343 €/m²
  • Nesne kodu 30887
  • Metrekare 378 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
100 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 30602
  • Metrekare 4536 m²
  • Denize uzaklık 3600 m
Satılık
130 000 € 29 €/m²
  • Nesne kodu 33270
  • Metrekare 4456 m²
  • Denize uzaklık 2000 m

Bülten aboneliği