Satılık - Arsa 2750 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
130 000 €
47 €/m²
Property 32575 photo 1
Property 32575 photo 2
Property 32575 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 4000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 4 km
  • Havaalanına uzaklık: 1 km

Açıklama

Satılık Arsa 2750 metrekare Korfu’da.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
120 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 34139
  • Metrekare 4556 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
135 000 € 130 €/m²
  • Nesne kodu 61049
  • Metrekare 1035 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
120 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 33579
  • Metrekare 8700 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
110 000 € 19 €/m²
  • Nesne kodu 30904
  • Metrekare 5650 m²
  • Denize uzaklık 2700 m
Satılık
125 000 € 132 €/m²
  • Nesne kodu 62298
  • Metrekare 940 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
145 000 € 204 €/m²
  • Nesne kodu 65891
  • Metrekare 710 m²
  • Denize uzaklık 6900 m
Satılık
130 000 € 110 €/m²
  • Nesne kodu 32703
  • Metrekare 1174 m²
  • Denize uzaklık 1700 m
Satılık
120 000 € 34 €/m²
  • Nesne kodu 57905
  • Metrekare 3500 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
110 000 € 112 €/m²
  • Nesne kodu 62632
  • Metrekare 980 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
180 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 50343
  • Metrekare 7200 m²
  • Denize uzaklık 1200 m

Bülten aboneliği