220 000 €
43 €/m²
Property 43616 photo 1
Property 43616 photo 2
Property 43616 photo 3
Property 43616 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2000 m
  • Havaalanına uzaklık: 47 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 5062 metrekare Pieria’da. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 180 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
278 000 € 450 €/m²
  • Nesne kodu 51753
  • Metrekare 617 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
215 000 € 430 €/m²
  • Nesne kodu 52610
  • Metrekare 500 m²
  • Rooms 2
Satılık
200 000 € 198 €/m²
  • Nesne kodu 54645
  • Metrekare 1010 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
195 000 € 319 €/m²
  • Nesne kodu 56039
  • Metrekare 610 m²
  • Denize uzaklık 9500 m
Satılık
220 000 € 37 €/m²
  • Nesne kodu 56156
  • Metrekare 5850 m²
  • Denize uzaklık 80 m
Satılık
280 000 € 58 €/m²
  • Nesne kodu 56380
  • Metrekare 4800 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
200 000 € 160 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 56527
  • Metrekare 5869 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
230 000 € 444 €/m²
  • Nesne kodu 57174
  • Metrekare 518 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
200 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 59215
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
230 000 € 11 €/m²
  • Nesne kodu 59380
  • Metrekare 20000 m²
  • Denize uzaklık 500 m

Bülten aboneliği