535 000 €
4385 €/m²
Property 63200 photo 1
Property 63200 photo 2
Property 63200 photo 3
Property 63200 photo 4
Property 63200 photo 5
Property 63200 photo 6
Property 63200 photo 7
Property 63200 photo 8
Property 63200 photo 9
Property 63200 photo 10
Property 63200 photo 11
Property 63200 photo 12
Property 63200 photo 13
Property 63200 photo 14
Property 63200 photo 15
Property 63200 photo 16

Ayrıntılar

  • Yenileme yılı: 2025
  • Oda sayısı: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör
  • Depo

Açıklama

Korfu’da satılık 122 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat 3 yatak odası, amerikan mutfak, bir mutfak, bir duşlu tuvalet, bir tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca klima, otopark, asansör, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
565 000 € 5044 €/m²
  • Nesne kodu 60732
  • Metrekare 112 m²
  • Rooms 4
Satılık
505 000 € 4508 €/m²
  • Nesne kodu 63199
  • Metrekare 112 m²
  • Rooms 4
Satılık
555 000 € 4549 €/m²
  • Nesne kodu 61164
  • Metrekare 122 m²
  • Rooms 4
Satılık
505 000 € 6011 €/m²
  • Nesne kodu 61098
  • Metrekare 84 m²
  • Rooms 2
Satılık
535 000 € 4385 €/m²
  • Nesne kodu 63200
  • Metrekare 122 m²
  • Rooms 4
Satılık
440 000 € 5116 €/m²
  • Nesne kodu 60765
  • Metrekare 86 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği