147 000 €
3128 €/m²
Property 59032 photo 1
Property 59032 photo 2
Property 59032 photo 3
Property 59032 photo 4
Property 59032 photo 5
Property 59032 photo 6
Property 59032 photo 7
Property 59032 photo 8
Property 59032 photo 9
Property 59032 photo 10

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Yapım Yılı: 2026
  • Oda sayısı: 2
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 500 m
  • Havaalanına uzaklık: 30 km

Açıklama

Chalkidiki’de satılık 47 metrekare daire. Daire 3. katta bulunur, 3. kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak güneş gören taraftadır Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca güneş enerjisi, klima, otopark, asansör, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
205 000 € 2050 €/m²
  • Nesne kodu 55871
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 3
Satılık
180 000 € 2812 €/m²
  • Nesne kodu 59018
  • Metrekare 64 m²
  • Rooms 3
Satılık
165 000 € 2946 €/m²
  • Nesne kodu 59020
  • Metrekare 56 m²
  • Rooms 2
Satılık
140 000 € 2978 €/m²
  • Nesne kodu 59021
  • Metrekare 47 m²
  • Rooms 2
Satılık
145 000 € 2959 €/m²
  • Nesne kodu 59026
  • Metrekare 49 m²
  • Rooms 2
Satılık
150 000 € 2941 €/m²
  • Nesne kodu 59027
  • Metrekare 51 m²
  • Rooms 2
Satılık
145 000 € 3085 €/m²
  • Nesne kodu 59028
  • Metrekare 47 m²
  • Rooms 2
Satılık
148 000 € 3020 €/m²
  • Nesne kodu 59029
  • Metrekare 49 m²
  • Rooms 2
Satılık
155 000 € 3039 €/m²
  • Nesne kodu 59030
  • Metrekare 51 m²
  • Rooms 2
Satılık
147 000 € 3127 €/m²
  • Nesne kodu 59032
  • Metrekare 47 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği