150 000 €
2941 €/m²
Property 59027 photo 1
Property 59027 photo 2
Property 59027 photo 3
Property 59027 photo 4
Property 59027 photo 5
Property 59027 photo 6
Property 59027 photo 7
Property 59027 photo 8
Property 59027 photo 9
Property 59027 photo 10

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Yapım Yılı: 2026
  • Oda sayısı: 2
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 500 m
  • Havaalanına uzaklık: 30 km

Açıklama

Chalkidiki’de satılık 51 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak güneş gören taraftadır .Ayrıca güneş enerjisi, klima, otopark, asansör, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
155 000 € 3690 €/m²
  • Nesne kodu 37171
  • Metrekare 42 m²
  • Rooms 2
Satılık
140 000 € 2978 €/m²
  • Nesne kodu 59021
  • Metrekare 47 m²
  • Rooms 2
Satılık
145 000 € 2959 €/m²
  • Nesne kodu 59026
  • Metrekare 49 m²
  • Rooms 2
Satılık
150 000 € 2941 €/m²
  • Nesne kodu 59027
  • Metrekare 51 m²
  • Rooms 2
Satılık
145 000 € 3085 €/m²
  • Nesne kodu 59028
  • Metrekare 47 m²
  • Rooms 2
Satılık
148 000 € 3020 €/m²
  • Nesne kodu 59029
  • Metrekare 49 m²
  • Rooms 2
Satılık
147 000 € 3127 €/m²
  • Nesne kodu 59032
  • Metrekare 47 m²
  • Rooms 2
Satılık
140 000 € 3181 €/m²
  • Nesne kodu 59035
  • Metrekare 44 m²
  • Rooms 2
Satılık
150 000 € 3260 €/m²
  • Nesne kodu 63373
  • Metrekare 46 m²
  • Rooms 2
Satılık
140 000 € 2413 €/m²
  • Nesne kodu 63716
  • Metrekare 58 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği