148 000 €
3020 €/m²
Property 59029 photo 1
Property 59029 photo 2
Property 59029 photo 3
Property 59029 photo 4
Property 59029 photo 5
Property 59029 photo 6
Property 59029 photo 7
Property 59029 photo 8
Property 59029 photo 9
Property 59029 photo 10
Property 59029 photo 11

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Yapım Yılı: 2026
  • Oda sayısı: 2
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 500 m
  • Havaalanına uzaklık: 30 km

Açıklama

Chalkidiki’de satılık 49 metrekare daire. Daire 2. katta bulunur, 2. kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak güneş gören taraftadır .Ayrıca güneş enerjisi, klima, otopark, asansör, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
163 000 € 1697 €/m²
  • Nesne kodu 7255
  • Metrekare 96 m²
  • Rooms 3
Satılık
180 000 € 1384 €/m²
  • Nesne kodu 8006
  • Metrekare 130 m²
  • Rooms 4
Satılık
155 000 € 3690 €/m²
  • Nesne kodu 37171
  • Metrekare 42 m²
  • Rooms 2
Satılık
180 000 € 2812 €/m²
  • Nesne kodu 59018
  • Metrekare 64 m²
  • Rooms 3
Satılık
165 000 € 2946 €/m²
  • Nesne kodu 59020
  • Metrekare 56 m²
  • Rooms 2
Satılık
150 000 € 2941 €/m²
  • Nesne kodu 59027
  • Metrekare 51 m²
  • Rooms 2
Satılık
155 000 € 3039 €/m²
  • Nesne kodu 59030
  • Metrekare 51 m²
  • Rooms 2
Satılık
150 000 € 3260 €/m²
  • Nesne kodu 63373
  • Metrekare 46 m²
  • Rooms 2
Satılık
185 000 € 3189 €/m²
  • Nesne kodu 63383
  • Metrekare 58 m²
  • Rooms 3
Satılık
200 000 € 2000 €/m²
  • Nesne kodu 63733
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği