145 000 €
2959 €/m²
Property 59026 photo 1
Property 59026 photo 2
Property 59026 photo 3
Property 59026 photo 4
Property 59026 photo 5
Property 59026 photo 6
Property 59026 photo 7
Property 59026 photo 8
Property 59026 photo 9
Property 59026 photo 10

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Yapım Yılı: 2026
  • Oda sayısı: 2
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 500 m
  • Havaalanına uzaklık: 30 km

Açıklama

Chalkidiki’de satılık 49 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak güneş gören taraftadır .Ayrıca güneş enerjisi, klima, otopark, asansör, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
135 000 € 2700 €/m²
  • Nesne kodu 44557
  • Metrekare 50 m²
  • Rooms 2
Satılık
130 000 € 3513 €/m²
  • Nesne kodu 44558
  • Metrekare 37 m²
  • Rooms 2
Satılık
140 000 € 2978 €/m²
  • Nesne kodu 59021
  • Metrekare 47 m²
  • Rooms 2
Satılık
140 000 € 3181 €/m²
  • Nesne kodu 59035
  • Metrekare 44 m²
  • Rooms 2
Satılık
135 000 € 3461 €/m²
  • Nesne kodu 61167
  • Metrekare 39 m²
  • Rooms 2
Satılık
135 000 € 2250 €/m²
  • Nesne kodu 62382
  • Metrekare 60 m²
  • Rooms 2
Satılık
130 000 € 2363 €/m²
  • Nesne kodu 62793
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 2
Satılık
130 000 € 2321 €/m²
  • Nesne kodu 63714
  • Metrekare 56 m²
  • Rooms 2
Satılık
135 000 € 2327 €/m²
  • Nesne kodu 63715
  • Metrekare 58 m²
  • Rooms 2
Satılık
128 000 € 3200 €/m²
  • Nesne kodu 65698
  • Metrekare 40 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği