30 000 €
75 €/m²
Property 54509 photo 1
Property 54509 photo 2
Property 54509 photo 3
Property 54509 photo 4
Property 54509 photo 5

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,8
  • Denize mesafe: 8000 m
  • Havaalanına uzaklık: 80 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 400 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Daire ruhsatlı 320 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
40 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 36912
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
40 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 45849
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
27 000 € 4 €/m²
  • Nesne kodu 61565
  • Metrekare 5800 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
35 000 € 115 €/m²
  • Nesne kodu 48866
  • Metrekare 304 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
35 000 € 42 €/m²
  • Nesne kodu 57110
  • Metrekare 823 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
35 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 10512
  • Metrekare 2800 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
36 000 € 34 €/m²
  • Nesne kodu 64748
  • Metrekare 1050 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
33 000 € 3 €/m²
  • Nesne kodu 52590
  • Metrekare 8800 m²
  • Denize uzaklık 15000 m
Satılık
35 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 50928
  • Metrekare 650 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
25 000 € 109 €/m²
  • Nesne kodu 26335
  • Metrekare 228 m²
  • Denize uzaklık 7000 m

Bülten aboneliği