190 000 €
1016 €/m²
Property 52331 photo 1
Property 52331 photo 2
Property 52331 photo 3
Property 52331 photo 4
Property 52331 photo 5

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1965
  • Denize mesafe: 2000 m
  • Havaalanına uzaklık: 35 km

Açıklama

Atina’da satılık 187 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
165 000 € 3437 €/m²
  • Nesne kodu 65227
  • Metrekare 48 m²
  • Rooms 2
Satılık
250 000 € 7812 €/m²
  • Nesne kodu 62967
  • Metrekare 32 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
260 500 € 6353 €/m²
  • Nesne kodu 63008
  • Metrekare 41 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
195 000 € 3750 €/m²
  • Nesne kodu 66092
  • Metrekare 52 m²
  • Rooms 2
Satılık
270 000 € 6923 €/m²
  • Nesne kodu 65354
  • Metrekare 39 m²
  • Rooms 2
Satılık
174 000 € 2676 €/m²
  • Nesne kodu 65111
  • Metrekare 65 m²
  • Rooms 3
Satılık
220 000 € 3283 €/m²
  • Nesne kodu 65034
  • Metrekare 67 m²
  • Rooms 3
Satılık
170 000 € 3400 €/m²
  • Nesne kodu 65091
  • Metrekare 50 m²
  • Rooms 2
Satılık
240 000 € 2000 €/m²
  • Nesne kodu 65787
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 4
Satılık
250 000 € 5000 €/m²
  • Nesne kodu 63508
  • Metrekare 50 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği