240 000 €
2000 €/m²
Property 65787 photo 1
Property 65787 photo 2
Property 65787 photo 3
Property 65787 photo 4
Property 65787 photo 5
Property 65787 photo 6
Property 65787 photo 7
Property 65787 photo 8
Property 65787 photo 9
Property 65787 photo 10
Property 65787 photo 11
Property 65787 photo 12
Property 65787 photo 13
Property 65787 photo 14
Property 65787 photo 15
Property 65787 photo 16
Property 65787 photo 17

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1965
  • Oda sayısı: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 8000 m
  • Havaalanına uzaklık: 40 km

Açıklama

Atina’da satılık 120 metrekare daire. Daire 4. katta bulunur, 4. kat 3 yatak odası, salon, bir mutfak, 2 banyo mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir.. Asansörsüz bina.

--------------------------------------------

🌟 Satılık Daire

🏢 Bina: 1965 yapımı

📐 Alan: 117 m² + bodrum depolama alanı

🌇 Kat: 4. kat

🛠️ Durum: Tamamen yenilenmiş

🛋️ Plan & İç Mekan

2+1 yatak odası

Geniş oturma odası

2 banyo

Aydınlık ve işlevsel plan

🌅 Dış Alan

Dairenin ön ve arka tarafında balkonlar, iyi hava akışı ve doğal ışık sağlar

📦 Ek Özellikler

Depolama alanı bodrum katında yer almaktadır

Toplu taşıma, mağazalar ve günlük olanaklara erişimi olan merkezi konum

💰 Fiyat & Detaylar

Alan: 120 m²

Konum

Benzer öğeler

Bülten aboneliği