250 000 €
5000 €/m²
Property 63508 photo 1
Property 63508 photo 2
Property 63508 photo 3
Property 63508 photo 4
Property 63508 photo 5

Ayrıntılar

  • Kat: zemin kat
  • Yapım Yılı: 1975
  • Yenileme yılı: 2025
  • Oda sayısı: 2
  • Isıtma: elektrikli
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 2200 m
  • Havaalanına uzaklık: 37 km

Hizmetler

  • Çift cam
  • Golden Visa

Açıklama

Atina’da satılık 50 metrekare daire. Daire zemin katta bulunur, zemin kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca klima, ısıtma, bulunmaktadır.

--------------------------------------------

Moschato'da 50 m² Modern Daire – Golden Visa İçin İdeal Yatırım Fırsatı

Moschato’nun merkezi bir konumunda bulunan bu zemin kat daire, 40 m² büyüklüğünde olup tamamen yenilenmiş olarak Ocak 2026 tarihinde teslim edilecektir. Daire; bir yatak odası, açık plan salon-mutfak ve modern bir duşlu banyo içermektedir.

Golden Visa programına uygun yatırım arayanlar için mükemmel bir seçenek olan bu gayrimenkul, hazır kullanım değişikliği ile ek yatırım avantajı sunmaktadır. Isıtma ve soğutma, modern klima sistemleriyle sağlanmaktadır ve yıl boyu konfor sunar.

Daire, modern malzemeler ve şık tasarımla tamamen yenilenmiş olarak teslim edilecek olup, hem kişisel kullanım hem de kısa dönem kiralama yatırımı için uygundur.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
232 000 € 6105 €/m²
  • Nesne kodu 65217
  • Metrekare 38 m²
  • Rooms 2
Satılık
270 000 € 5510 €/m²
  • Nesne kodu 65764
  • Metrekare 49 m²
  • Rooms 2
Satılık
245 000 € 3550 €/m²
  • Nesne kodu 65438
  • Metrekare 69 m²
  • Rooms 3
Satılık
240 000 € 1702 €/m²
  • Nesne kodu 65594
  • Metrekare 141 m²
  • Rooms 4
Satılık
270 000 € 5400 €/m²
  • Nesne kodu 65320
  • Metrekare 50 m²
  • Rooms 2
Satılık
297 000 € 3300 €/m²
  • Nesne kodu 65614
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 3
Satılık
310 000 € 3069 €/m²
  • Nesne kodu 63567
  • Metrekare 101 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
205 000 € 2383 €/m²
  • Nesne kodu 63980
  • Metrekare 86 m²
  • Rooms 3
Satılık
310 000 € 7380 €/m²
  • Nesne kodu 63911
  • Metrekare 42 m²
  • Rooms 2
Satılık
320 000 € 3333 €/m²
  • Nesne kodu 65252
  • Metrekare 96 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği